Dikmen Perde Yıkama

Dikmen Perde Yıkama
Ankara Dikmen’de uzun yıllar boyunca her türlü perde yıkama hizmetini en uygun fiyata kaliteli işçilikle yapmaktayız.
Ev ve işyerlerinizde bulunan perdelerin zaman zaman toza ve ise karşı kirlendiğinden yıkanması gerekir. Perde yıkama zahmetli bir iştir. Firmamız sisi bu zahmetten kurtararak uygun fiyata perdelerinizi yıkayarak teslim ediyoruz.
Firmamızın Garantisiyle Perdelerinizi Yıkıyoruz
Ev ya da iş yerlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan perdeler adeta dışarıyı içeriden ayıran bir kalkan gibidir. Çok farklı özelliklerde çok çeşitleri bulunan perdelerin özel yıkama işlemleri vardır. Kendi yöntemleriniz ile perdelerin yıkanması sonrasında kesin çözümler almak çok da mümkün olmayacaktır. Bu neden ile işinin ehli kişilerden yardım almanız çok iyi olmaktadır. Dikmen perde yıkama şubemiz tüm perdeleri en kaliteli deterjanları kullanarak ve son sistem teknolojik ürünü olan makineler ile özenle yıkama yapılmaktadır. Ekibimiz adresinizden alınan perdelerinizi fabrikamıza getirilir ve bütün özelliklerine göre yıkama işlemleri seçilir. Ter temiz olan perdeleriniz en güvenli şekilde adresinize teslim edilmektedir.
Stor Perde Yıkama
Stor perdeler son dönemlerin en çok tercih edildiği perdeler arasındadır. Çok beğenilerek kullanılan stor perdelerin temizliği çok zor ve zahmetli bir iştir. Dikmen stor perde yıkama şubemiz stor perdelerinizi en güvenli şekilde adresinize gelir ve itina ile yerinden sökmektedir. Fabrikamıza getirilen stor perdeleriniz itina ile yıkanıp kurutulduktan sonra teslim etmeye hazır hale getirilir. Yıkama işlemleri biten stor perdelerinizi tekrar evinize getirilir ve  yerine montajlama yapılarak takılır.
Zebra Perde Yıkama
İki taraflı işlevleri olan zebra perdelerin çok şık ve hoş görünmesi nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Ancak çok çabuk çevrede bulunan kirleri yüzeylerinde toplayan zebra perdeler çok çabuk kirlenir. Profesyonel ekip anlayışıyla zebra perde yıkama şubemiz perdelerinize hiçbir zarar vermeden özenle yıkama yapmaktadır.
Jaluzi Perde Yıkama
Jaluzi perdeler en çok ofislerde ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise çok geç kirlenmesidir. Fakat bu perdelerin temizlenmesi çok zordur. İşyerlerinde de perde yıkama durumu olmayacağı için bu sizin için oldukça külfet olacaktır. Firmamızı arayarak jaluzi perdelerinizi güvenli ellere teslim edebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte perdelerinizi alarak kısa süre içerisinde yıkayıp kurutup tertemiz bir şekilde işyerinize getiriyoruz.
Tül Perde Yıkama
Dikmen perde yıkama şubemiz tül perde yıkama konusunda en güvenli yıkama işlemlerini uygulamaktadır. Çok farklı renk ve modelleri olan tül perdelerin özelliklerine göre yıkama işlemleri yapılması gerekir. Bu neden ile sağlığa zarar vermeyen özel temizlik ürünleri ile otomatik makinelerde el değmeden tül perdelerin yıkanması sağlanmaktadır.
Perde Yıkamada Firmamızın Kalitesi
Yıllardan beri Ankara Dikmen merkezli olarak tüm bölgelerden perdelerinizi alarak uzman ekibimizin tecrübeleri ile perdelerinizi tertemiz yaparak teslim ediyoruz. Firmamız perde yıkamada her perde çeşidi için ayrı işlem yapmaktadır. En verimli sonuç verecek deterjan ve leke çıkarıcı ilaçlarla perdelerinizi tanıyamayacağınız duruma getiriyoruz. Kimi firmalar aldıkları perdeleri yıkayıp sonucuna bakmadan teslim eder. Doğal olarak bazen perdelerde leke olduğu için bu normal yıkamada çıkmayabilir. Perdelerinizi yıkamadan önce kontrolleri sağlayarak ilaç kullanmamız gereken lekelerin olup olmadığını kontrol ederiz ve gerekiyorsa leke sökücü ilaç kullanarak sanki sıfır perde edasında bir temizlikle perdelerinizi sizlere teslim ederiz.
Ankara Dikmen’de yaşıyorsanız ve perde yıkama Dikmen hizmetine ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken sitemizin iletişim numarasını arayarak bizden perde yıkama hizmeti istemek olacaktır. En kısa süre içerisinde perdelerinizi yıkayarak teslim edeceğiz.
 
Dikmen Perde Yıkama Facebook SayfasıDikmen Perde Yıkama Twitter SayfasıDikmen Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK